KONST / Litografier / Färglitografi 14046250
nr 1404 6250
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 75/260, yttermått inklusive ram: 70x56cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:18:01
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson